Free Shipping
Free Shipping
$1,250.09
$1,839.00
Compare Price
You save
$588.91
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000008080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000008080 Assembly Front Panel I18 00 I14
Item:
#1205082
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000008080 |
| Manufacturer Part # | 000008080 |
| Height | 5" |
| Width | 32" |
| Depth | 52" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000008080 Assembly Front Panel I18 00 I14
$1,250.09
$1,839.00
You save
$588.91
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000008080 Assembly Front Panel I18 00 I14