Free Shipping
Free Shipping
$1,092.39
$1,607.00
Compare Price
You save
$514.61
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000008299
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000008299 Condenser Water
Item:
#1206242
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000008299 |
| Manufacturer Part # | 000008299 |
| Height | 11.45" |
| Width | 15.3" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 15.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000008299 Condenser Water
$1,092.39
$1,607.00
You save
$514.61
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000008299 Condenser Water