$33.68
$73.40
Compare Price
You save
$39.72
(54%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 9 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket .
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc 000008310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000008310 Thermistor (w/ Clips)
Item:
#1571411
50+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000008310 |
| Manufacturer Part # | 000008310 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Manitowoc 000008310 Thermistor (w/ Clips)
$33.68
$73.40
You save
$39.72
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000008310 Thermistor (w/ Clips)

