Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000010182
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000010182 Panel Front Alum Touc Hless
Item:
#1204213
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000010182 |
| Manufacturer Part # | 000010182 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Weight | 1.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000010182 Panel Front Alum Touc Hless