$227.52
$334.70
Compare Price
You save
$107.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000010322
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000010322 Panel Food Zone Seal 30 #name
Item:
#1277139
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000010322 |
| Manufacturer Part # | 000010322 |
| Height | 1.3" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 2.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000010322 Panel Food Zone Seal 30 #name
$227.52
$334.70
You save
$107.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000010322 Panel Food Zone Seal 30 #name