$90.80
$140.56
Compare Price
You save
$49.76
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000010828
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000010828 Trough Water 30
Item:
#1150015
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000010828 |
| Manufacturer Part # | 000010828 |
| Height | 2.85" |
| Width | 13.45" |
| Depth | 20.45" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000010828 Trough Water 30
$90.80
$140.56
You save
$49.76
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000010828 Trough Water 30

