Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000011117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000011117 Support Water Pan Ib Ser Ies
Item:
#1195277
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000011117 |
| Manufacturer Part # | 000011117 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000011117 Support Water Pan Ib Ser Ies
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000011117 Support Water Pan Ib Ser Ies
