Free Shipping
Free Shipping
$4,433.52
$5,590.35
Compare Price
You save
$1,156.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000012561
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000012561 Evap/gm Sub Asm 230v 5 0hz Bi
Item:
#1205136
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000012561 |
| Manufacturer Part # | 000012561 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000012561 Evap/gm Sub Asm 230v 5 0hz Bi
$4,433.52
$5,590.35
You save
$1,156.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000012561 Evap/gm Sub Asm 230v 5 0hz Bi