$154.70
$227.57
Compare Price
You save
$72.87
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000012616
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000012616 Side Panel Assy 21.5 Alu M Lh S
Item:
#1274750
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000012616 |
| Manufacturer Part # | 000012616 |
| Height | 3.5" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 25.88" |
| Weight | 4.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000012616 Side Panel Assy 21.5 Alu M Lh S
$154.70
$227.57
You save
$72.87
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000012616 Side Panel Assy 21.5 Alu M Lh S

