Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000013413
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000013413 Pump Water 208 230/60/50 /1
Item:
#1277452
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000013413 |
| Manufacturer Part # | 000013413 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000013413 Pump Water 208 230/60/50 /1