$38.68
$56.90
Compare Price
You save
$18.22
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000013431
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000013431 Compressor Olp
Item:
#1277150
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000013431 |
| Manufacturer Part # | 000013431 |
| Height | 1.8" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000013431 Compressor Olp
$38.68
$56.90
You save
$18.22
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000013431 Compressor Olp