$9.59
$14.10
Compare Price
You save
$4.51
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000013445
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000013445 Overflow Pipe Kit
Item:
#1273463
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000013445 |
| Manufacturer Part # | 000013445 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000013445 Overflow Pipe Kit
$9.59
$14.10
You save
$4.51
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000013445 Overflow Pipe Kit