$393.18
$578.40
Compare Price
You save
$185.22
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000013474
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000013474 Ice Exhaust Enhancement Kit Rn
Item:
#1273239
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000013474 |
| Manufacturer Part # | 000013474 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000013474 Ice Exhaust Enhancement Kit Rn
$393.18
$578.40
You save
$185.22
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000013474 Ice Exhaust Enhancement Kit Rn