$8.23
$12.10
Compare Price
You save
$3.87
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000014038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000014038 Harness Curtain Switch
Item:
#1277050
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000014038 |
| Manufacturer Part # | 000014038 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000014038 Harness Curtain Switch
$8.23
$12.10
You save
$3.87
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000014038 Harness Curtain Switch
