$132.01
$194.20
Compare Price
You save
$62.19
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000015016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000015016 Exp Valve Kit Kt1700w/ib 1020/i
Item:
#1274111
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000015016 |
| Manufacturer Part # | 000015016 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000015016 Exp Valve Kit Kt1700w/ib 1020/i
$132.01
$194.20
You save
$62.19
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000015016 Exp Valve Kit Kt1700w/ib 1020/i
