$91.16
$134.10
Compare Price
You save
$42.94
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000015329
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000015329 New 3m Manifold
Item:
#1503251
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000015329 |
| Manufacturer Part # | 000015329 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000015329 New 3m Manifold
$91.16
$134.10
You save
$42.94
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000015329 New 3m Manifold
