$40.79
$60.00
Compare Price
You save
$19.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000015334
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000015334 Insulated Tube Assy 322/ 522
Item:
#1195261
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000015334 |
| Manufacturer Part # | 000015334 |
| Height | 4.7" |
| Width | 12.45" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000015334 Insulated Tube Assy 322/ 522
$40.79
$60.00
You save
$19.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000015334 Insulated Tube Assy 322/ 522
