Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 0110481
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 0110481 Drain Tube
Item:
#1204385
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 0110481 |
| Manufacturer Part # | 0110481 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 0110481 Drain Tube