$29.84
$43.90
Compare Price
You save
$14.06
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040000691
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040000691 Kit Evap Water Inlet Fi Tting
Item:
#1205583
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040000691 |
| Manufacturer Part # | 040000691 |
| Height | 2.25" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040000691 Kit Evap Water Inlet Fi Tting
$29.84
$43.90
You save
$14.06
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040000691 Kit Evap Water Inlet Fi Tting
