$11.63
$17.10
Compare Price
You save
$5.47
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040002847
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040002847 Hermetic Terminal Cover
Item:
#1205309
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040002847 |
| Manufacturer Part # | 040002847 |
| Height | 2.45" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040002847 Hermetic Terminal Cover
$11.63
$17.10
You save
$5.47
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040002847 Hermetic Terminal Cover