Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003055
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040003055 Ntc Thermistorwater Leve L
Item:
#1278376
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003055 |
| Manufacturer Part # | 040003055 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003055 Ntc Thermistorwater Leve L