Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003314
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040003314 Side Panel Bracket Left U240
Item:
#1204221
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003314 |
| Manufacturer Part # | 040003314 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040003314 Side Panel Bracket Left U240
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003314 Side Panel Bracket Left U240