$164.58
$242.10
Compare Price
You save
$77.52
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040003501 China Frame Assy W Touch Pad
Item:
#1151374
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003501 |
| Manufacturer Part # | 040003501 |
| Height | 4" |
| Width | 19" |
| Depth | 32" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040003501 China Frame Assy W Touch Pad
$164.58
$242.10
You save
$77.52
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003501 China Frame Assy W Touch Pad

