$3.74
$5.50
Compare Price
You save
$1.76
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003546
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040003546 Air Deflector
Item:
#1205634
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003546 |
| Manufacturer Part # | 040003546 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040003546 Air Deflector
$3.74
$5.50
You save
$1.76
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003546 Air Deflector