$294.34
$433.00
Compare Price
You save
$138.66
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003919
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040003919 Door Frame And Door Asse Mbly K
Item:
#1277269
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003919 |
| Manufacturer Part # | 040003919 |
| Height | 8" |
| Width | 20" |
| Depth | 33" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040003919 Door Frame And Door Asse Mbly K
$294.34
$433.00
You save
$138.66
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003919 Door Frame And Door Asse Mbly K

