$13.27
$19.52
Compare Price
You save
$6.25
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040005444
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 040005444 Base Control Box Sc65/80
Item:
#1273392
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040005444 |
| Manufacturer Part # | 040005444 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 040005444 Base Control Box Sc65/80
$13.27
$19.52
You save
$6.25
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040005444 Base Control Box Sc65/80