$8.63
$12.70
Compare Price
You save
$4.07
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 10630
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 10630 Probe Holder Rib
Item:
#1204568
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 10630 |
| Manufacturer Part # | 10630 |
| Height | 1.65" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 10630 Probe Holder Rib
$8.63
$12.70
You save
$4.07
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 10630 Probe Holder Rib
