$207.77
$407.51
Compare Price
You save
$199.74
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 122T05 Filter Cartridge Fits Manitowoc
Item:
#2227426
Technical details
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 122T05 |
| Manufacturer Part # | 122T05 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 23" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Manitowoc 122T05 Filter Cartridge Fits Manitowoc
$207.77
$407.51
You save
$199.74
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 122T05 Filter Cartridge Fits Manitowoc