$154.70
$227.57
Compare Price
You save
$72.87
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 12615
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 12615 Side Panel Assy 21.5 Alu M Rh S
Item:
#1274108
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 12615 |
| Manufacturer Part # | 12615 |
| Height | 3.63" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 12615 Side Panel Assy 21.5 Alu M Rh S
$154.70
$227.57
You save
$72.87
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 12615 Side Panel Assy 21.5 Alu M Rh S
