$50.42
$74.19
Compare Price
You save
$23.77
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 14713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 14713 Probe Thermostat
Item:
#1838039
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 14713 |
| Manufacturer Part # | 14713 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 14713 Probe Thermostat
$50.42
$74.19
You save
$23.77
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 14713 Probe Thermostat