$189.79
$279.20
Compare Price
You save
$89.41
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 15002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 15002 Splash Shield Assembly
Item:
#1150060
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 15002 |
| Manufacturer Part # | 15002 |
| Height | 4" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 15002 Splash Shield Assembly
$189.79
$279.20
You save
$89.41
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 15002 Splash Shield Assembly
