$185.11
$272.31
Compare Price
You save
$87.20
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 15004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 15004 Splash Shield Assembly
Item:
#1148665
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 15004 |
| Manufacturer Part # | 15004 |
| Height | 3" |
| Width | 20" |
| Depth | 33" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 15004 Splash Shield Assembly
$185.11
$272.31
You save
$87.20
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 15004 Splash Shield Assembly
