$36.23
$56.10
Compare Price
You save
$19.87
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 15240
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 15240 Drain/seal Replacement K It
Item:
#1149748
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 15240 |
| Manufacturer Part # | 15240 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 15240 Drain/seal Replacement K It
$36.23
$56.10
You save
$19.87
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 15240 Drain/seal Replacement K It

