$171.71
$252.60
Compare Price
You save
$80.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 15994
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 15994 Bearing Kit 1000 Lb Nugge T
Item:
#1838041
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 15994 |
| Manufacturer Part # | 15994 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 15994 Bearing Kit 1000 Lb Nugge T
$171.71
$252.60
You save
$80.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 15994 Bearing Kit 1000 Lb Nugge T