$115.72
$170.23
Compare Price
You save
$54.51
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 20-0127-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 20-0127-3 Pressure Switch Fan Cycle
Item:
#1148056
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 20-0127-3 |
| Manufacturer Part # | 20-0127-3 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Denmark |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 20-0127-3 Pressure Switch Fan Cycle
$115.72
$170.23
You save
$54.51
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 20-0127-3 Pressure Switch Fan Cycle

