$251.12
$369.42
Compare Price
You save
$118.30
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2000223
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2000223 Fan Motor 115v 60hz
Item:
#1902291
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2000223 |
| Manufacturer Part # | 2000223 |
| Height | 3.9" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2000223 Fan Motor 115v 60hz
$251.12
$369.42
You save
$118.30
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2000223 Fan Motor 115v 60hz
