$149.14
$219.40
Compare Price
You save
$70.26
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2000303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2000303 Contactor 208/240vac 2 Pole
Item:
#1204951
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2000303 |
| Manufacturer Part # | 2000303 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2000303 Contactor 208/240vac 2 Pole
$149.14
$219.40
You save
$70.26
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2000303 Contactor 208/240vac 2 Pole