$296.52
$436.20
Compare Price
You save
$139.68
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2007659
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2007659 Water Pump 230/60/1
Item:
#1205592
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2007659 |
| Manufacturer Part # | 2007659 |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2007659 Water Pump 230/60/1
$296.52
$436.20
You save
$139.68
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2007659 Water Pump 230/60/1
