$94.23
$118.83
Compare Price
You save
$24.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2008739
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2008739 Wiring Harness 115/60/1
Item:
#1205312
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2008739 |
| Manufacturer Part # | 2008739 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Weight | 0.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2008739 Wiring Harness 115/60/1
$94.23
$118.83
You save
$24.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2008739 Wiring Harness 115/60/1