Free Shipping
Free Shipping
$799.35
$1,175.92
Compare Price
You save
$376.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2032283
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2032283 Wiring Harness 115v 60hz
Item:
#1503005
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2032283 |
| Manufacturer Part # | 2032283 |
| Height | 2.8" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2032283 Wiring Harness 115v 60hz
$799.35
$1,175.92
You save
$376.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2032283 Wiring Harness 115v 60hz