$20.33
$29.90
Compare Price
You save
$9.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2097
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2097 Insulation Filler
Item:
#1206776
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2097 |
| Manufacturer Part # | 2097 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2097 Insulation Filler
$20.33
$29.90
You save
$9.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2097 Insulation Filler