$25.42
$37.40
Compare Price
You save
$11.98
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2247
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2247 Chute Dispenser
Item:
#1195154
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2247 |
| Manufacturer Part # | 2247 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2247 Chute Dispenser
$25.42
$37.40
You save
$11.98
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2247 Chute Dispenser
