Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket .
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc 23-0134-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 23-0134-3 Switch On/off/on Rckr
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 23-0134-3 |
| Manufacturer Part # | 23-0134-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 23-0134-3 Rocker Switch On/off/on 6ea 1/4" Tab Term, Red Rocker W/black Frame 16a-250/125v, Dpdt, Manitowoc Ice Machine Series B J Q (except 130 210, 270) Q Marine Q Prison Q Quiet Cube Point Of Use P520, P530 Cvd, Ice Beverage (ib & Su Models).

