$34.23
$35.54
Compare Price
You save
$1.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kolpak .
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 242131075
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 242131075 Door Trim
Item:
#1148837
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 242131075 |
| Manufacturer Part # | 242131075 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 39" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 242131075 Door Trim
$34.23
$35.54
You save
$1.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 242131075 38 1/2" X1" Metal Trim, , , , Kolpak
