$28.76
$42.30
Compare Price
You save
$13.54
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2472
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2472 Check Valve Repl Kit
Item:
#1206377
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2472 |
| Manufacturer Part # | 2472 |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2472 Check Valve Repl Kit
$28.76
$42.30
You save
$13.54
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2472 Check Valve Repl Kit
