$1.22/Pack
$1.80
Compare Price
You save
$0.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2502189
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2502189 Bushing Pkg Of 6
Item:
#1204965
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2502189 |
| Manufacturer Part # | 2502189 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 2502189 Bushing Pkg Of 6
$1.22/Pack
$1.80
You save
$0.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2502189 Bushing Pkg Of 6