Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 2512043
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 2512043 Bush Strn Relief .875mtg 0.37
Item:
#1204880
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 2512043 |
| Manufacturer Part # | 2512043 |
| Height | 0.9" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 2512043 Bush Strn Relief .875mtg 0.37