$14.48
$21.30
Compare Price
You save
$6.82
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 3004561
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 3004561 Tube Drain 19mm Idx1524 Mm Lg
Item:
#1205146
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 3004561 |
| Manufacturer Part # | 3004561 |
| Height | 3.45" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 3004561 Tube Drain 19mm Idx1524 Mm Lg
$14.48
$21.30
You save
$6.82
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 3004561 Tube Drain 19mm Idx1524 Mm Lg
