$15.50
$22.30
Compare Price
You save
$6.80
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 3302593
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 3302593 Ice Scoop 82 Oz White
Item:
#1148059
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 3302593 |
| Manufacturer Part # | 3302593 |
| Height | 3.45" |
| Width | 6" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 3302593 Ice Scoop 82 Oz White
$15.50
$22.30
You save
$6.80
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 3302593 Ice Scoop 82 Oz White

