$73.79
$114.26
Compare Price
You save
$40.47
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 40-1118-9
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 40-1118-9 Water Curtain
Item:
#1148723
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 40-1118-9 |
| Manufacturer Part # | 40-1118-9 |
| Height | 2.3" |
| Width | 16.15" |
| Depth | 17.05" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 40-1118-9 Water Curtain
$73.79
$114.26
You save
$40.47
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 40-1118-9 Water Curtain

